Skocz do zawartości


https://b

keyno

Sots24.com - Netent 5€ bez depo + 10 fs

Rekomendowane odpowiedzi

screenshot2mim.png

 

https://www.slots24.com/?regCode=add159bc-2c91-11e5-9bf1-d89d672aa9c0

 

⏠5 bez depo + 5 fs Dazzle Me i 5 fs Sparks

 

e-mail przez Slots24 Customer Service z prośbą o dopisanie bonusu bez depo dla nowego w kasynie

 

Max wypłata z ⏠5 wynosi ⏠200 i gracze muszą zebrać 2000 punktów użytkownika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

     

         

Deposit âŹ10, get âŹ30!

 

Make a deposit of âŹ10, using bonus code FREE30, play, and we will transfer âŹ30 more into your Slots24 account the next day.

 

And thatâs not all.

 

We are happy to bring some light into these shorter growing days.

 

We posted some warm Lights on Slots24 Facebook. Throw it a like, and youâll find a surprise when you log into Slots24, and open NetEnt slot Lights.

 

This is a limited time offer, valid until 15th of September 2015 only.

Enjoy,

Team Slots24

 

 

Takiego maila dostałem i na Lights bylo 10 freespin.Ten bonus też bez tragedii bo obrót wychodzi 26 z kawałkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deposit âŹ10, get âŹ30!

 

Make a deposit of âŹ10, using bonus code FREE30, play, and we will transfer âŹ30 more into your Slots24 account the next day.

 

And thatâs not all.

 

We are happy to bring some light into these shorter growing days.

 

We posted some warm Lights on Slots24 Facebook. Throw it a like, and youâll find a surprise when you log into Slots24, and open NetEnt slot Lights.

 

This is a limited time offer, valid until 15th of September 2015 only.

Enjoy,

Team Slots24

 

 

Takiego maila dostałem i na Lights bylo 10 freespin.Ten bonus też bez tragedii bo obrót wychodzi 26 z kawałkiem.

 

 

te 300 % otrzymałeś od razu po depo ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bonus code: FREE30

¡ Form of Bonus: Reload

¡ By depositing âŹ10 with bonus code FREE30, and earning one (1) user point by playing, player will receive âŹ30 in bonus money

¡ The bonus money will transfer into playerâs account the next day from deposit, at 14:00 CET

¡ Min deposit for this offer: âŹ10

¡ Max deposit for this offer: âŹ10

¡ Wagering Requirements: player must earn 2100 points in order to withdraw winnings

¡ This bonus offer is valid until midnight CET, Sept 15th 2015.

 

 

 

Nie robiłem tam jeszcze depo,ale z warunków wychodzi że dostaje się na następny dzień po zdobyciu 1-go punktu gracza(czyli po zagraniu za 0,5 ojro na slotach bo tak jest w ogólnych termsach)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra ale te 5euro przegralem i z fsow też, dostałem 10 na lights ugralem 0.6 euro i z tego na bank obrocilem je. Więc nie wiem jak to oni liczą..teraz wygrałem 160 euro w zakładach i nie wiem czy mam obracać czy nie, najwyżej dopytam na lc. I sorry za spam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

androlo a musiales "uzbierac" te 2100 punktow, zeby wyplacic? bo kompletnie nie wiem jak to jest liczone, 5e i te 10fs torba, a pozniej z lights sypnelo, przenioslem sie na buka i dalo 160 euro

 

jak wplacisz mozesz wyplacac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok wszystko juz sie dowiedzialem po ponad godzinnej konwersacji z supportem dowiedzialem sie ze srodki mialem zablokowane bonusem z free spinow mimo ze bonus zostal przegrany w calosci i pozniej dokonana wplata to i tak bylo to traktowane jako bonus. niestety nie bylo innego wyjscia jak tylko grac i dobic do 2000 punktow aby wyplata od nich wyszla. 1 pkt = 0,5⏠gralem wiec dobilem z 50 ⏠do 200 potem spadlem do 100 ogolnie 3h gralem z moich obliczen wynikalo ze zagralem za grubo ponad 1000⏠jednak punktow zdobylem tylko 280... wiec znowu atakowalem przez faca support i tu najlepsze sami nie wiedza jak punkty sa liczone jednak wyklucilem sie i po odswiezeniu strony mialem 2200 pkt i zlecilem druga wyplate.. ostrzegam ze jesli ktos po przegraniu bonusu ma ochote tam wplacic niech uwaza bo mimo ze gra sie za wlasne pieniadze to wczesniejszy bonus działa i trzeba dobic do 2k punktow.

Kasyna nie polecam dla wplacajacych jeden wielki burdel tam maja support na stronie maja tragiczny jedyna szansa czegos sie dowiedziec to zlapac kogos na fejsie co tez nie jest łatwe, mimo pierwszej szybkiej wyplaty to kolejne juz takie szybkie nie sa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Zaloguj się na swoje nowe konto Slots24

 

- Idź do Kasjer, kliknij preferowaną metodę depozytu, przewiń w dół

 

- Wpisz WINNER jako kod bonusowy i depozyt 10 ⏠lub 20 âŹ

Jeśli grasz, otrzymasz punkty gracza. Każde 350 punktów uwolni ⏠5 z twojego bonusu na koncie Slots24.

 

I niespodzianka

 

Otwórz Tornado Farm, Stickers , Dracula i / lub Spinata Grande następnego dnia od złożenia. Jedna z tych gier będzie posiadać 20 lub 30 darmowych spinów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądaj pre-film po uruchomieniu tej nowej gry:

Co widzisz na kurtyną teatru? Wyraź swoją odpowiedź, podając nazwę użytkownika, pod naszą Hooka obrazu Bohaterowie promo, na Slots24 Facebook. Zrobimy losowanie Hooka Heroes darmowych obrotów wśród wszystkich prawidłowych odpowiedzi, Midnight CET, niedziela Sept 27. Trzech graczy otrzyma 100 spinów , trzech otrzyma 50 darmowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Promo na facebook :

Did you check out our latest newsletter!?

Can you name the four kids, main characters, of South Park?

Throw a reply here, with your Slots24 user name, and we'll make a draw amongst you for some Reel Chaos Spins on Friday Oct 9th!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisz nazwę użytkownika Slots24 pod naszym zdjęciem Halloween, na Facebooku. Możesz być jednym z naszych szczęśliwych zwycięzców

 

Real money is wagered first to clear Free Spins winnings.

Withdrawal will remove the Free Spins winnings.

Wagering Requirements: players must collect 2000 points before withdrawal.

This offer is valid until midnight CET, Oct 22nd 2015.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Facebook promotion from Slots24:

 

"Type in your user name under our Pyramid-themed picture, throw us a like, and you can be one of our lucky Free Spins winners!".

 

The free spins are at Pyramid: Quest for Immortality slot game.

You have to leave your username as a comment to this post bellow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dec 1st:

 

Introducing our new game, Fruit Shop⢠Christmas. Log into your Slots24 account, open Fruit Shop⢠Christmas, and you will receive your first Xmas Countdown Surprise!

 

można też sprawdzić zwykły Fruit Shop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się