Skocz do zawartościNokha

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  32
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Witam, Quidco to portal cashbackowy ala topcashback itp Reflink (Dodatkowe 10 GBP za użycie linku) : https://www.quidco.com/raf/9537616/ Czysty link (Brak bonusu) : https://www.quidco.com Wyłączamy adblocka! Wpisujemy w wyszukiwarkę : "Tidal" lub wchodzimy na : https://www.quidco.com/search/?search=tidal Wybieramy interesujący nasz plan , ja wybrałem : "for the HIFI Standard 30-day trial" Dostajemy przekierowanie na stronę Tidala gdzie zakładamy konto , na końcu rejestracji będziemy musieli podać numer naszej karty kredytowej. Po założeniu konta w ciągu 30 dni polecam usunąć lub dezaktywować funkcję premium aby nie zostać naliczonym. Cashback powinien pojawić się do 2 godzin na naszym profilu : Do wypłaty całość będzie za około 60 dni na Paypal lub angielskie konto (Revolut/Monese) Z regulaminu wynika, że nie musimy po darmowym okresie korzystać z Tidala więc póki co wygląda, że wszystko pójdzie bez problemu Po naliczeniu cashbacku polecam również wyłączyć funkcję premium jeśli nie mamy zamiaru korzystać z innych ofert Quidco
 2. Taką opinie znalazłem : " Ostrzegamy przed rejestracją w Bitsafe! Nie zakładajcie kont a tym bardziej nie róbcie weryfikacji KYC! 1. Brak informacji zwrotnej o przesłanych dokumentach oraz ciągle aktywny guzik do weryfikacji KYC i przesłania ponownie dokumentów... 2. Ostatnia aktualizacja aplikacji 23 kwietnia 2020 - poważna firma już dawno by to naprawiła 3. Całe 1.5 gwiazdki w ocenie użytkowników w sklepie play 4. Ich FanPage na FB aktualizowany był ostatnio 23 września 2019 - to akurat możliwe, że ktoś założył na ich dane ale mimo wszystko ten punkt musi być na liście 5.Brak konkretnych informacji o nich w internecie 6. Ich zapis w polityce prywatności dotyczący tego że usługodawca może wykorzystywać wasze dane udostępniając je innym podmiotom w celach marketingowych (5.1.10) 7. Adres który widnieje na ich stronie doprowadzi was do Verotel Merchant Services B.V a opinie ludzi, którzy mieli z nimi styczność zamieszczamy w screenach(Opinie w google, jest ich więcej..): DANE, KTÓRE IM UDOSTĘPNIACIE MOGĄ BYĆ WYKORZYSTYWANE PRZEZ OSZUSTÓW {!}"
 3. Nokha

  Grupeer - 10 € do zdobycia bez depozytu

  Cześć, na trustpilot wylew negatywnych opinii , jak już na samym początku zaczęły się problemy z wirusem to wstrzymane zostały wypłaty z tego co widzę. W obecnym momencie nie ma co się tam rejestrować ani robić jakiekolwiek depozytu. Trzeba poczekać czy zawiną się z interesem czy jednak wrócą do funkcjonowania. A co do opcji wypłaty, musisz najpierw wykonać depozyt żeby ją zyskać ale z tym trzeba poczekać obecnie niestety.
 4. Cześć, przedstawiam najnowszą promocję : Vimba to portal obsługujący zakupy kryptowalut, który funkcjonuje od 2014 roku. Ich twitter : https://twitter.com/vimbaco Jak zgarnąć bonusowe 15 € ? 1. Rejestracja z linku : Ref link : https://vimba.co?referrer=535GXKk9 (dziękuje z góry za skorzystanie) Czysty link : https://vimba.co/ 2. Zweryfikowanie się za pomocą paszportu lub prawo jazdy (weryfikacja dowodem możliwa przez wiadomość email do supportu) 3. Po zalogowaniu się wchodzimy do zakładki "Connected Wallets" i dodajemy nasz portfel btc na który będziemy chcieli otrzymać zakupione btc (Polecam Change Invest ze względu na zerowe opłaty btc->euro) Pamiętajcie o ustawieniu Split na 100 % Następnie wchodzimy do zakładki „Auto Invest” skąd bierzemy dane do przelewu : Pamiętajcie o wpisaniu Vimba Number w tytule! Należy wysłać im minimum 100 euro. Cały proces wygląda tak, że depozyt musi zostać zaksięgowany przed przed piątkiem aby nie zamrozić sobie środków na tydzień, ponieważ tylko w piątki Vimba wysyła zakupione btc na podpięty pod portal portfel, najlepiej max w środę wysłać im przelew żeby zdążyli zaksięgować. Bonus otrzymujemy na portfel btc związany z Vimbą i bez problemu możemy wysłać je sobie na swój portfel.
 5. Nokha

  0.15 ETH za podanie adresu ERC-20 + 0.2 ETH za polecenie

  Żadnych dowodów nie będzie, scam jakich wiele
 6. Cześć! O portalu : VIAINVEST to firma pożyczkowo inwestycyjna. Polega na wymienie gotówki między uzytkownikami - jedni inwestują inni pożyczają. Viainvest Ldt. jest zarejestrowany w Republice Łotewskiej i nadzorowany przez Centrum Ochrony Praw Klienta w Republice Łotewskiej oraz państwową służbę skarbową Republiki Łotewskiej. VIAINVEST jest częścią VIA SMS Group - alternatywnego dostawcy usług finansowych działającego w całej Europie. Więcej informacji, a także sprawozdawczość finansowa Grupy są dostępne na stronie http://www.viasmsgroup.com Co zrobić aby otrzymać bonus ? 1 . Rejestracja z linku : Czysty link : (nie jestem pewien czy umożliwia uzyskanie bonusu) : https://viainvest.com Reflink (dziękuje z góry) : https://viainvest.com/users/referfriend/6924495621?utm_source=referaf 2. Typowa rejestracja (potwierdzenie tożsamości za pomocą dowodu osobistego+selfie) 3. Depozyt za minimum 50 euro (możliwy Revolut,N26 - robimy zwykły przelew SEPA na konto Viainvest) 4. Inwestycja naszych środków : https://viainvest.com/auto_investments/primary5. - Polecam sprawdzać codziennie portal lub użyć auto-invest https://viainvest.com/auto_investments/add bo inwestycje szybko znikają w ciągu kilku godzin. Regulamin promocji : https://viainvest.com/users/refer_friend_terms_and_conditions
 7. Grupeer to platforma crowdfundingowa z Łotwy (ale zarejestrowana w Irlandii). Oferują kredyty na nieruchomości i kredyty biznesowe, w które można zainwestować wraz z odsetkami do 13% rocznie. Obecnie ruszyli z nowym programem polecającym dla nowych użytkowników. Każda osoba po rejestracji dostaje 10 € bez potrzeby robienia depozytu, bonus możemy wypłacić po zainwestowaniu (najkrótsze inwestycje trwają po 45 dni, dzisiaj widziałem takie 3) Co zrobić aby otrzymać bonus ? 1. Rejestracja z : https://www.grupeer.com/register (Czysty link) https://www.grupeer.com/join-grupeer?invited_by=grp_10026628 (Reflink – dzięki z góry za skorzystanie) 2. Zweryfikowanie się (zdjęcie dowodu/paszportu) 3. Dowolna inwestycja 4. Wypłata zysku z naszym bonusem Jako polecający otrzymuje się 1 % z zainwestowanych środków w ciągu 3 miesięcy od rejestracji osoby poleconej. Gdyby ktoś chciał bliżej przyjrzeć się firmie : Warunki programu polecającego : https://www.grupeer.com/show-referral-terms Twitter: https://twitter.com/grupeer_com?lang=en Linkedin: https://www.linkedin.com/company/grupeer Facebook: https://www.facebook.com/GrupeerMarketplace Dowód otrzymania bonusu :
 8. Nokha

  BitBay Legit(?) Bot 1 ETH za 2 kanały 26 marca

  Szkoda czasu panowie, scam
 9. Cześć, O portalu : Projekt założony przez legalna firmę z Austrii, którą zarządza Tim Drapper. Miliarder znany z zamiłowania do kryptowalut. Założenia platformy wyglądają ambitnie, ma być na niej możliwość handlowania najpopularniejszymi akcjami jak Apple,Tesla, Facebook , kryptowalutami oraz towarami jak ropa naftowa, złoto. Na start możemy otrzymać od nich tokeny "Morpher" o wycenianej przez nich wartości aż 60 $, a w przyszłości przy następnych airdropach kolejnych 30 $. Znając życie wyjdzie z tego mniej ale według mnie tym projektem akurat warto się zainteresować. Tokeny będzie można wymienić po starcie platformy, jej start planowany jest na koniec kwietnia, natomiast istnieje ograniczona pula tokenów przyznanych w airdropie i będzie ona maleć od pewnej puli zarejestrowanych kont aż do 0. Co zrobić aby otrzymać 2000 tokenów : 1. Rejestracja z linku Czysty link : https://www.morpher.com/ Reflink : https://www.morpher.com/invite/marcind 2. Potwierdzenie emailu 3. Przejście KYC (Zdjęcie dowodu/prawka/paszportu + selfie) Twitter jakby ktoś chciał się im jeszcze przyjrzeć : https://twitter.com/morpher_io Linkedin : https://www.linkedin.com/company/morpher/
 10. Nokha

  Wbank Wallet Airdrop (ok 11 $ do zdobycia) do 23 stycznia

  Ja otrzymałem, trochę ucięli ale jednak wypłacili, kwestia jest inna, tokeny z airdropu możemy użyć tylko do stakowania i tylko bonus z tego jest do wypłacenia + żeby zacząć stakować musimy mieć je za minimum 50 $ co robi z tego totalnie nieopłacalny interes. W zalewie tego syfu wyglądali w miarę okej ale jednak wyszła lipa.
 11. Giełda jest jak najbardziej wypłacalna, oto dowód wypłaty akcji którą otrzymałem więcej niż 30 dni temu i wartość z jej sprzedaży bezproblemowo zleciłem na Polskie konto.
 12. Nokha

  YoBit Exchange - AIRDROP 700 Yo Dolars

  Waluta wchodzi 4 lutego na giełdę, należy potwierdzić, że nie jesteśmy botem w telegramie żeby je otrzymać.
 13. Deus Venturez to wiodąca firma na rynku usług tokenizacji papierów wartościowych i aktywów cyfrowych, przeglądając ich media społecznościowe zauważyłem nawet, że ostatnio zorganizowali spotkania w Warszawie i Krakowie. Na ich stronie możemy sprawdzić , że współpracowali już z wieloma firmami : https://deus.ventures/our-portfolio/ 4 dni temu ruszyli z airdrop’em do 5 lutego w którym do zdobycia jest 500 DEUS Token, których wartość ma wynosić 50 $ i po pobraniu aplikacji rzeczywiście jeden token wart jest 0.10 $. Aplikacja spełnia formę też portfela kryptowalut i możemy tam przesłać btc/eth w związku z czym jest opcja wymiany DEUS na btc. Aby zdobyć 500 tokenów należy pobrać aplikację : Android : https://play.google.com/store/apps/detai...us.deusapp Apple : https://imquzan.com/down/download.html?token=YDije4# Zarejestrować się za pomocą emaila lub nr telefonu. Podczas rejestracji musimy wpisać kod polecający : („deusdeus” – kod z ich strony tzw ; czysty link) („nokha” – dzięki z góry za użycie! ) Odwiedzamy : https://gleam.io/kWFyR/the-deusapp-lunar...ear-airdop i wykonujemy zadania : - Wpisanie swojego nicku z apki - Dołączenie do grupy na telegramie - Follow na Medium - Odwiedzenie profilu na Instagramie i Youtubie - Follow + retweet na Twitterze. Tokeny mają zostać dodane między 6 a 10 lutym, ale ich wypłata możliwa będzie dopiero po 3 miesiącach od zakończenia promocji + z tego co wiem będziemy musieli przejść KYC. Warto spróbować bo cała platforma wygląda legit patrząc jak funkcjonują ich profile społecznościowe i sposób w jaki działają. W razie czego proszę pisać, pozdro! Instagram : https://www.instagram.com/deus.ventures/ Twitter : https://twitter.com/DeusVentures Screen z apki :
 14. Nokha

  Wbank Wallet Airdrop (ok 11 $ do zdobycia) do 23 stycznia

  Zarejestrowanych kont było 39k i do 2 tygodni wszystkie tokeny dodadzą do portfelów.
 15. Cześć, Celsius Network to portfel kryptowalut funkcjonujący od 2017 roku. Na chwilę obecną jedyną opcją depozytu są kryptowaluty więc jeśli ktoś działa w tym temacie lub przy okazji wykonywania np. Luno Wallet chce zdobyć dodatkową kasę to aplikacja nadaje się do tego idealnie. Aby zdobyć 10 $ należy dokonać depozytu za minimum 200 $ w jakiejś kryptowalucie. Bonus automatycznie pojawi się w historii naszych transakcji i odblokuje za 72h. Nie ma żadnych opłat związanych z depozytem i wypłatą kryptowalut. U mnie wszystko zadziałało bez problemu. Rejestracja z typowym kyc (dowód, prawo jazdy) , nie trzeba potwierdzać miejsca zamieszkania. Oprócz tego oferują zarobienia procentu z naszego depozytu ale to musimy już sporo wyłożyć, jak kogoś temat interesuje to : https://support.celsius.network/hc/en-us/articles/360001976157-How-do-you-calculate-interest-payments- Czysty link : https://celsius.network/get-the-app/ (Nie jestem pewien czy gwarantuje uzyskanie bonusu) Reflink : https://celsiusnetwork.app.link/112587c109 (Lub użycie kodu - 112587c109 przy rejestracji ; dziękuje z góry ! ) Dowód :
×
×
 • Dodaj nową pozycję...