Skocz do zawartości



huge83

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    68
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1

Zawartość dodana przez huge83

  1. huge83

    CHAT KONKURSOWY VII EDYCJI LIGI TYPERÓW

    Dziękuję za otrzymane nagrody, wszystko jest ok @smika zawsze staram się podawać przejrzyste typy, aby podliczający nie musiał tracić zbyt wiele czasu na szukanie wyniku danego zdarzenia Oczywiście kopiuj/wklej ma tu także swój udział
  2. huge83

    15 KOLEJKA VII EDYCJI LIGI TYPEROW [ostatnia]

    1. Piłka nożna, UEFA Liga Europy; 18:55; FC Kopenhaga - Malmo FF; X; 3.13 2. Piłka nożna, UEFA Liga Europy; 18:55; LASK Linz - Sporting Lizbona; X; 3.54 3. Piłka nożna, UEFA Liga Europy; 21:00; Manchester United - AZ Alkmaar; X; 3.54
  3. huge83

    14 KOLEJKA VII EDYCJI LIGI TYPEROW

    1. Piłka nożna, Liga Mistrzów; 18:55; Szachtar Donieck - Atalanta Bergamo; X; 3.61 2. Piłka nożna, Anglia - Championship; 20:45; FC Barnsley - Reading FC; X; 3.35 3. Piłka nożna, Czarnogóra - 1. CFL; 13:00; OFK Petrovac - FK Podgorica; X; 3.30
  4. huge83

    13 KOLEJKA VII EDYCJI LIGI TYPEROW

    1. Piłka nożna, Liga Mistrzów; 21:00; Olympique Lyon - RB Lipsk; X; 3.58 2. Piłka nożna, Anglia - Championship; 20:45; Charlton Athletic - Huddersfield Town; X; 3.13 3. Piłka nożna, Argentyna - Primera Division; 01:10; Argentinos Jrs - Estudiantes De La Plata; X; 2.80
  5. huge83

    12 KOLEJKA VII EDYCJI LIGI TYPEROW

    1. Piłka nożna, Niemcy - 2 Bundesliga; 13:00; SpVgg Greuther Furth - VfL Bochum; X; 3.40 2. Piłka nożna, Anglia - Championship; 16:00; Luton Town - Wigan Athletic; X; 3.39 3. Piłka nożna, Hiszpania - Primera Division; 16:00; Granada CF - Deportivo Alaves; X; 3.02
  6. huge83

    11 KOLEJKA VII EDYCJI LIGI TYPEROW

    1. Piłka nożna, Niemcy - 3 liga; 19:00; Chemnitzer FC - FSV Zwickau; X; 3.38 2. Piłka nożna, Anglia - Championship; 20:45; Millwall FC - Nottingham Forest; X; 3.06 3. Piłka nożna, Hiszpania - Segunda Division; 16:00; Racing Santander - Fuenlabrada CF; X; 2.84
  7. huge83

    10 KOLEJKA VII EDYCJI LIGI TYPERÓW

    1. Hokej na lodzie; Rosja - KHL; 15:00; Saławat Jułajew Ufa - Mietałłurg Magnitogorsk; X; 3.55 2. Hokej na lodzie; Szwecja - SHL; 19:00; HV71 - Lulea HF; X; 3.69 3. Hokej na lodzie; Szwecja - SHL; 19:00; Malmo Redhawks - Farjestad BK; X; 4.15
  8. huge83

    9 KOLEJKA VII EDYCJI LIGI TYPEROW

    1. Piłka nożna, Anglia - Premier League; 20:30; Manchester United - Tottenham Hotspur; X; 3.41 2. Piłka nożna, Puchar Włoch; 21:00; Udinese Calcio - Bologna FC; X; 3.14 3. Piłka nożna, Słowenia - Prva Liga; 13:00; Tabor Sezana - NK Celje; X; 3.24
  9. huge83

    8 KOLEJKA VII EDYCJI LIGI TYPEROW

    1. Piłka nożna, Puchar Włoch; 15:00; US Cremonese - Empoli FC; X; 3.03 2. Piłka nożna, Francja - Ligue 1; 19:00; Stade Brestois 29 - Racing Strasbourg; X; 3.10 3. Piłka nożna, Francja - Ligue 2; 21:00; Paris FC 98 - EA Guingamp; X; 2.89
  10. huge83

    7 KOLEJKA VII EDYCJI LIGI TYPEROW

    1. Piłka nożna, Włochy - Serie A; 20:45; Cagliari Calcio - UC Sampdoria; X; 3.19 2. Piłka nożna, Włochy - Serie B; 21:00; Pisa Calcio - Pordenone; X; 3.00 3. Piłka nożna, Włochy - Serie C; 20:45; Rimini Calcio - Ravenna Calcio; X; 2.88
  11. huge83

    6 KOLEJKA VII EDYCJI LIGI TYPERÓW

    1. Piłka nożna, Liga Europy; 18:55; Feyenoord Rotterdam - Glasgow Rangers; X; 3.33 2. Piłka nożna, Liga Europy; 18:55; Sporting Braga - Wolverhampton Wanderers FC; X; 2.83 3. Piłka nożna, Liga Europy; 21:00; Sporting Lizbona - PSV Eindhoven; X; 3.38
  12. huge83

    5 KOLEJKA VII EDYCJI LIGI TYPEROW

    1. Piłka nożna, Liga Mistrzów; 18:55; Zenit St. Petersburg - Olympique Lyon; X; 3.48 2. Piłka nożna, Liga Mistrzów; 21:00; Slavia Praga - Inter Mediolan; X; 3.39 3. Piłka nożna, Anglia - Championship; 20:45; Hull City - Preston North End FC; X; 3.31
  13. huge83

    4 KOLEJKA VII EDYCJI LIGI TYPEROW

    1. Piłka nożna, Liga Mistrzów; 18:55; Galatasaray - Club Brugge; X; 3.41 2. Piłka nożna, Liga Mistrzów; 18:55; FC Lokomotiw Moskwa - Bayer 04 Leverkusen; X; 3.44 3. Piłka nożna, Anglia - Championship; 20:45; Cardiff City - Stoke City; X; 3.05
  14. huge83

    3 KOLEJKA VII EDYCJI LIGI TYPEROW

    1. Piłka nożna, Włochy - Serie A; 20:45; SPAL Ferrara - FC Genua; X; 3.19 2. Piłka nożna, Włochy - Serie C; 20:45; AC Arezzo - Novara Calcio; X; 2.85 3. Piłka nożna, Czechy - 1. Liga; 18:00; 1. FC Slovacko - FK Jablonec; X; 3.10
  15. huge83

    2 KOLEJKA VII EDYCJI LIGI TYPERÓW

    1. Piłka nożna, Niemcy - 2 Bundesliga; 13:30; SSV Jahn Regensburg - 1. FC Heidenheim; X; 3.40 2. Piłka nożna, Hiszpania - Primera Division; 14:00; CA Osasuna - Athletic Bilbao; X; 2.95 3. Piłka nożna, Szwajcaria - Super League; 16:00; FC Thun - FC Lugano; X; 3.35
  16. huge83

    1 KOLEJKA VII EDYCJI LIGI TYPERÓW

    1. Piłka nożna, Niemcy - Bundesliga; 15:30; Werder Brema - Schalke Gelschenkirchen; X; 3.56; 2. Piłka nożna, Anglia - Championship; 16:00; Huddersfield Town - Birmingham City; X; 2.99 3. Piłka nożna, Francja - Ligue 1; 20:00; Amiens SC - Racing Strasbourg; X; 2.98
  17. huge83

    TYPY DO 2 RUNDY KONKURSU DOBRY TYP

    Piłka nożna, Irlandia - Premier Division; godz. 21:00; Finn Harps - Derry City; 2; 1.65
  18. huge83

    TYPY DO II EDYCJI KONKURSU DOBRY TYP

    Baseball, USA - MLB; godz. 01:10; Detroit Tigers - Philadelphia Phillies; 2; 1.65
  19. huge83

    CHAT KONKURSOWY VI EDYCJI LIGI TYPEROW

    Ja także potwierdzam odbiór całej nagrody Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia w kolejnym konkursie
  20. huge83

    CHAT KONKURSOWY VI EDYCJI LIGI TYPEROW

    Dziękuję wszystkim uczestnikom za bardzo fajną zabawę Dziękuję również za gratulacje - bardzo się cieszę z tej wygranej. Mimo, że przed ostatnią kolejką byłem już pewny wygranej, to emocje, które towarzyszyły konkursowi z kolejki na kolejkę, były ogromne. Dziękuję sponsorom konkursu - bez was emocje byłyby odrobinę mniejsze Dziękuję organizatorowi konkursu, którym jak zwykle był niezawodny @smika - spokojny i opakowany jak zawsze Dziękuję także jedynej przedstawicielce płci pięknej, czyli @jolanka - udało mi się przegonić po dziesiątej kolejce i jakimś cudem nie dałem się wyprzedzić Rywalizacja z Tobą była naprawdę ciekawym doświadczeniem, bo rzadko się zdarza, aby kobieta lubiła sport, a poza tym jeszcze się na nim znała No i dziękuję również @Kujawiak02 - Twój oddech czułem na sobie niemal do samego końca Pozdrawiam i do zobaczenia w kolejnej edycji konkursu
  21. 1. Piłka nożna, UEFA Liga Mistrzów; godz. 19:30; Saburtalo Tbilisi - Sheriff Tiraspol; 2; 2.21 2. Piłka nożna, UEFA Liga Mistrzów; godz. 20:00; Valletta FC - F91 Dudelange; 2; 2.80 3. Piłka nożna, UEFA Liga Mistrzów; godz. 20:45; KF Feronikeli - The New Saints FC; 2; 3.05
  22. huge83

    14 KOLEJKA VI EDYCJI LIGI TYPEROW

    1. Piłka nożna, Boliwia - Division Profesional, Clausura; godz. 01:30; Blooming SC - The Strongest; X; 3.70 2. Piłka nożna, Mistrzostwa Europy U19; godz. 16:45; Norwegia - Irlandia; X; 3.10 3. Piłka nożna, Islandia - Urvalsdeild; godz. 21:15; Vikingur Reykjavik - Fylkir Reykjavik; X; 3.30
  23. huge83

    13 KOLEJKA VI EDYCJI LIGI TYPEROW

    1. Piłka nożna, Dania - Superliga; godz. 14:00; AC Horsens - FC Nordsjaelland; X; 3.35 2. Piłka nożna, Szwecja - Allsvenskan; godz. 17:30; Djurgardens IF - Malmo FF; X; 3.15 3. Piłka nożna, Argentyna - Puchar; godz. 21:40; CA Huracan - Godoy Cruz A.T.; X; 2.95
  24. huge83

    12 KOLEJKA VI EDYCJI LIGI TYPEROW

    1. Piłka nożna, Chiny, Chińska Super Liga; godz. 13:35; Tianjin FC - Shenzhen FC; X; 3.30 2. Piłka nożna, Irlandia, Premier Division; godz. 21:00; Sligo Rovers FC - Waterford FC; X; 3.20 3. Piłka nożna, Czechy, 1. Liga; godz. 17:00; 1 FK Pribram - FK Teplice; X; 3.25
  25. huge83

    11 KOLEJKA VI EDYCJI LIGI TYPEROW

    1. Piłka nożna, Irlandia - 1. Dywizja; godz. 20:45; Wexford - Galway United; X; 3.40 2. Koszykówka, Mistrzostwa Europy U20 Dywizja B; godz. 19:15; Rumunia - Bułgaria; Zakres liczby punktów: 141-150; 3.30 3. Koszykówka, Mistrzostwa Europy U20 Dywizja B; godz. 17:00; Estonia - Kosowo; Zakres liczby punktów: 131-140; 3.15












×
×
  • Dodaj nową pozycję...